Заміна каталізатора Кіа (Kia)

Вихлопні системи - найважливіша частина автомобіля, які забезпечують його нормальну роботу, а також комфортне, безпечне перебування в салоні. Будь-які неполадки в системі можуть призвести до того, що в авто будуть накопичуватися відпрацьовані гази. Щоб цього уникнути, важливо контролювати працездатність системи в цілому і окремих її елементів (глушники, каталізатори). Коли потрібна заміна каталізатора Kia, ми готові здійснити цю роботу швидко і якісно. Важливо тільки попередньо розібратися, які ж функції елемента і чому так важливо контролювати його справність.

Призначення

Каталізатор виконує роль свого роду фільтра на вихлопній трубі. Говорячи простою мовою, відпрацьовані гази він переробляє так, щоб виділилися в навколишнє середовище вони в основному в допустимої концентрації і з менш шкідливими компонентами. Під впливом перепадів температур, механічних факторів або просто через погане палива, каталізатор може приходити в непридатність і тоді потрібно його заміна. Якщо ж говорити про звичайного зношування, то найчастіше це настає у авто з пробігом більше 50 тис. Км. Якщо є сумніви щодо доцільності, тоді просто зверніться до наших фахівців за діагностикою. Не слід ігнорувати проблему. Насправді заміна каталізатора Кіа може знадобитися не тільки через турботи про екологію. Це важливо ще й тому що, в разі поломок, вихлопні гази і продукти їх розпаду за системою кондиціонування можуть потрапляти в салон авто. Також, циркулюючи в системі, вони можуть провокувати утворення нальоту на елементах двигуна. У цьому випадку буде потрібно вже більш дорогий ремонт. Щоб автомобіль прослужив довго, не слід шукати дешевші альтернативи - заміна каталізатор Kia повинна здійснюватися тільки з використанням оригінального елемента, який повністю відповідає за параметрами. Перш ніж приїжджати, необхідно передзвонити нашим фахівцям, щоб каталізатор з потрібними характеристиками був підготовлений заздалегідь. Це допоможе значно прискорити процес.

Наші плюси

Машина вимагає пильного контролю з боку власника. Тільки так вдасться забезпечити нормальну експлуатацію, а також продовжити термін служби. Коли необхідна заміна каталізатора на Кіа, звернувшись в нашу компанію, клієнт може бути впевнений в цілому ряді переваг співпраці:

  • швидкість виконання робіт і доступні ціни;

  • гарантія на виконану роботу і на надані матеріали;

  • в нашій компанії працюють професіонали своєї справи з багаторічним досвідом, що дозволяє досягати тільки ідеальних результатів роботи;

  • можливість проведення відразу комплексного ремонту вихлопної системи. Також можлива планова діагностика, щоб попередити будь-які проблеми з авто;

  • великий вибір якісних оригінальних комплектуючих Kia позбавить від необхідності довго чекати поставок потрібних елементів.

    Таким чином, якщо потрібно замінити каталізатор Кіа, досить просто набрати номер телефону нашої компанії і домовитися про зустріч.


Заміна каталізатора Заміна каталізатора Ауді (Audi) Заміна каталізатора Хонда (Honda) Заміна каталізатора Сітроен С4 (Citroen C4) Заміна каталізатора Кіа Ріо (Kia Rio) Заміна каталізатора Хендай (Hyundai) Заміна каталізатора БМВ (BMW) Заміна каталізатора Хендай Соляріс (Hyundai Solaris) Заміна каталізатора Форд Фокус (Ford Focus) Заміна каталізатора Форд (Ford) Заміна каталізатора Лексус (Lexus) Заміна каталізатора Тойота (Toyota) Заміна каталізатора Мазда (Mazda) Заміна каталізатора Кіа Сід (Kia Ceed) Заміна каталізатора Рено Логан (Renault Logan) Заміна каталізатора Рено (Renault) Заміна каталізатора Мерседес (Mercedes) Заміна каталізатора Інфініті (Infiniti) Заміна каталізатора Пежо (Peugeot) Заміна каталізатора Субару (Subaru) Заміна каталізатора Шкода Октавія (Skoda Octavia) Заміна каталізатора Субару Форестер (Subaru Forester) Заміна каталізатора Сузукі (Suzuki) Заміна каталізатора Шкода (Skoda)