Заміна каталізатора Кіа Ріо (Kia Rio)

СТО Help Auto надає великий спектр ремонтних і відновлювальних послуг і заміна каталізатора на Кіа Ріо 3 і інші авто не є тут винятком. Дана несправність зустрічається досить часто, у нас є багатогранний досвід в проведенні таких робіт. Тому ми гарантуємо якісну і швидку заміну. ​​

Навіщо потрібна заміна каталізатора на Кіа Ріо 3 і інші модифікації

Руйнування цього елемента вихлопної системи є досить поширеною проблемою для машин від даного автоконцерну. Наслідком такої несправності є втрата динамічних характеристик автомобіля. Передчасне руйнування каталізатора на Кіа Ріо є заводський проблемою, тому до нас часто звертаються з даною несправністю.

Якщо своєчасно не здійснити заміну, то це загрожує утворенням задирів по стінках циліндрів. Внаслідок чого буде потрібно проведення капітального ремонту двигуна і тривала дискусія з дилером про заміну "сталевого серця" на Кіа Ріо. І щоб не стати учасником такої неприємної ситуації, вам необхідно відвідати наше СТО Help Auto, витратити дві години і позбутися від цього заводського "недуги".

Чому руйнується каталізатор

Даний конструкційний елемент автомобіля Kia Rio виходить зі свого експлуатаційного стану з наступних причин:

  • Сильно ніжна кераміка при виготовленні каталізатора, яка при пробігу 40 тис км починає руйнуватися;
  • Використання неякісного палива;
  • Їзда з не справною системою запалювання;
  • Їзда на газу;
  • Їзда на моторі який має сильний витрата масла.

    Довіряйте професіоналам

    В штаті нашого СТО Help Auto працюють професіонали з багатогранним досвідом, які знають всі нюанси і тонкощі в проведенні заміни каталізатора. Для здійснення такого роду робіт у нас є все необхідне обладнання і інструменти. Ми готові гарантувати не тільки якісне, а й оперативне проведення всього спектру робіт. З нами ви можете бути впевнені, що все через пару годин цей заводський брак буде повністю знівельовано.