Заміна каталізатора БМВ (BMW)

Заміна каталізатора БМВ

Каталізатор є однією з основних складових вихлопних систем будь-яких транспортних засобів. Ключова функція каталізатора - це зведення до мінімуму щільність токсичних речовин і інших шкідливих домішок в продуктах згорання, виникнення яких неминуче. Каталізатор, який справний і функціонує в штатному режимі здатний на перетворення оксидів азоту і вуглеводневі (вуглецеві) окису в речовини зі зниженими показниками токсичності. Заміна каталізатора в автомобілях марки БМВ не є складною процедурою, але при цьому вона обов'язкова, оскільки шкідливі речовини і продукти згоряння будуть в повному обсязі надходити в салон авто і в навколишнє середовище. Отже, дана складова вимагає заміни при появі таких ознак:

  • Падає потужність двигуна;

  • Запуск мотора помітно ускладнюється;

  • Автомобіль повільно набирає швидкість;

  • Помітно збільшується витрата палива;

Всередині салону авто присутній неприємний запах, характерний для вихлопних продуктів.

Все це говорить про те, що фільтруючі елементи (стільники) забиті і прийшли в непридатність. Для того, щоб повною мірою оцінити стан каталізатора необхідно провести діагностику (демонтажні / бездемонтажную) на СТО. Для отримання коректних даних, необхідно використання спеціалізованих манометрів, за допомогою яких можна отримати реальні показники тиску відпрацьованих газів і порівняти ці результати в динаміці.

Заміна несправних каталізаторів - це своєчасні заходи для захисту свого здоров'я та здоров'я своїх пасажирів

У нас представлений широкий асортимент каталізаторів, кожен з яких відповідає певній марці авто і кожної конкретної її модифікації. Ми ретельно перевіряємо кожне найменування свого каталогу на предмет відповідності встановленим вимогам щодо якості. При цьому наші кваліфіковані фахівці готові проконсультувати вас і відповісти на всі питання.

Ми готові не просто допомогти вам з вибором потрібної запчастини, а й підібрати оптимальне рішення вашої проблеми, яке влаштує вас не тільки за якістю, але і по відношенню до фінансів. Ми готові запропонувати вам запчастини від оригінальних виробників, а також їх аналоги, придбання яких обійдеться вам дешевше. Однак це не означає, що економлячи на ціні, ви отримуєте запчастина низької якості. На всі запчастини діє гарантія, а наші постійні покупці можуть отримувати персональні пропозиції і користуватися гнучкою системою знижок. Ми цінуємо кожного свого клієнта і чекаємо ваших звернень вже зараз!


Заміна каталізатора Заміна каталізатора Ауді (Audi) Заміна каталізатора Хонда (Honda) Заміна каталізатора Сітроен С4 (Citroen C4) Заміна каталізатора Кіа Ріо (Kia Rio) Заміна каталізатора Хендай (Hyundai) Заміна каталізатора Хендай Соляріс (Hyundai Solaris) Заміна каталізатора Форд Фокус (Ford Focus) Заміна каталізатора Форд (Ford) Заміна каталізатора Лексус (Lexus) Заміна каталізатора Тойота (Toyota) Заміна каталізатора Мазда (Mazda) Заміна каталізатора Кіа Сід (Kia Ceed) Заміна каталізатора Кіа (Kia) Заміна каталізатора Рено Логан (Renault Logan) Заміна каталізатора Рено (Renault) Заміна каталізатора Мерседес (Mercedes) Заміна каталізатора Інфініті (Infiniti) Заміна каталізатора Пежо (Peugeot) Заміна каталізатора Субару (Subaru) Заміна каталізатора Шкода Октавія (Skoda Octavia) Заміна каталізатора Субару Форестер (Subaru Forester) Заміна каталізатора Сузукі (Suzuki) Заміна каталізатора Шкода (Skoda)