Видалення каталізатора Мазда 6 (Mazda 6)

Видалення каталізатора на автомобілі марки Мазда 6 - це складна технологічна процедура, яку важко зробити самостійно. Доцільніше звернутися в професійну автомайстерню, щоб кваліфіковані фахівці демонтували деталь, не пошкодивши інші елементи вихлопної системи.

Призначення конструкції

При роботі моторної системи весь час виділяються токсичні речовини. Інтенсивність їх виділення і склад вихлопних газів залежить від якості використовуваного палива. Якщо в машину заливається поганий бензин або дешеве дизельне паливо, що виділяються шкідливих речовин буде досить багато. Зазвичай в вихлопних газах містяться:

  • різні вуглеводні, які вважаються основою вихлопних газів автомобіля;

  • отруйні оксиди азоту;

  • окису вуглецю (ці речовини не мають запаху і кольору, але вважаються канцерогенами).

 

Всі частини каталітичного нейтралізатора впливають на ці речовини, роблячи їх менш небезпечними для людини і навколишнього середовища.

Зовнішній вигляд деталі

Каталізатор виготовляється з міцної нержавіючої сталі. Зовнішньої він виглядає як велика металева колба. Усередині вироби знаходяться фільтруючі компоненти у вигляді сот і намистин. Ці стільники виготовляються з кераміки або металів і покриваються спеціальними нейтралізуючими речовинами (платиною, родием, паладієм і т.д.).

Саме нейтралізують стільники дозволяють ефективно очищати гази. Їх багато, а тому вдається відфільтрувати максимальний обсяг вихлопних газів. Паладій, родій і платина взаємодіють з токсинами, окислюючи або відновлюючи їх. Завдяки хімічним реакціям замість шкідливих речовин з вихлопної труби виділяються азот і газоподібний кисень.

Якщо каталізатор приходить в непридатність, він не може виконувати свої функції. У разі поломки потрібно оперативно замінити деталь, тому що її несправність впливає не тільки на забруднення навколишнього середовища, а й працездатність самого транспортного засобу. Але видаляти каталізатор слід тільки в умовах СТО, щоб не зіткнутися потім з більш серйозними проблемами в роботі вихлопної системи.

Видалення каталізатора на Мазді 6 в Україні

СТО HelpAuto Сервіс давно працює на ринку України. Список послуг цієї компанії досить великий:

  • видалення каталізатора на авто марки Мазда 6, Пежо, Фольксваген, Ауді і т.д.;

  • установка глушників на будь-які транспортні засоби;

  • відключення фільтр сажі;

  • тюнінг глушників;

  • виготовлення вихлопної системи машини;

  • демонтаж автомобільних гофр і т.д.

 

При ремонті вантажних і легкових машин використовуються тільки високоякісні автозапчастини. Автомеханіки організації HelpAuto Сервіс узгоджують з клієнтами установку тієї чи іншої деталі, а тільки потім проводять монтаж. Також фахівці сервісного центру можуть порадити автовласникам якісь певні автозапчастини, які ідеально інтегруються у вихлопну систему транспортного засобу.