Видалення каталізатора Мазда 3 (Mazda 3)

При видаленні каталізатора на Мазді 3 потрібно діяти максимально акуратно, щоб не пошкодити сусідні деталі. Якщо демонтаж буде проведений неправильно, може знадобитися покупка інших автозапчастин. Саме тому краще видаляти каталізатор у спеціалізованій автомайстерні.

Особливості запчастини на легковій машині

Каталізатор або каталітичний нейтралізатор присутній на всіх легкових машинах. Він сприяє очищенню вихлопних газів, які виходять з ДВС. Це пов'язано з тим, що в камері згоряння відбувається неповна обробка палива, і залишаються незгорілі деякі шкідливі речовини:

  • оксид азоту, який роз'їдає слизові оболонки людини;

  • вуглеводні, що викликають алергічні реакції;

  • окис вуглецю - небезпечна отруйна речовина, яка не має ні запаху, ні кольору.

 

Якщо каталітичний нейтралізатор не працюватиме, всі ці токсичні суміші будуть викинуті в навколишнє середовище. Саме тому автолюбитель повинен стежити за станом каталітичного нейтралізатора в своєму транспортному засобі і ремонтувати його або повністю замінювати в разі потреби.

Пристрій автомобільного каталізатора

Автомобільний каталізатор зовні - це металева обтічна конструкція. Всередині його корпусу знаходиться основа у вигляді осередків або сот. На осередках є спеціальне покриття з дорогоцінних металів (в основному, платинової групи). Ці стільники мають досить маленький розмір, за рахунок чого площа зіткнення вихлопних газів з металевим покриттям стає максимальною.

В результаті цього зіткнення відбуваються окислювальні реакції, за рахунок чого шкідливі сполуки, що знаходяться в продуктах горіння палива, перетворюються в азот і вуглекислий газ. Звичайно, ці речовини не є абсолютно нешкідливими, але вони отруюють організм людини не так сильно, як, наприклад, оксид азоту. Тому при виникненні будь-яких проблем з роботою каталітичного нейтралізатора, слід перевірити його технічний стан. Якщо деталь неможливо відремонтувати, її слід демонтувати.

Видалення каталізатора на Мазді 3 в Києві

У Києві вже давно працює СТО HelpAuto Сервіс. Ця фірма займає ремонтом вихлопних систем всіляких транспортних засобів. Завдяки вузькій спеціалізації в цій компанії можна зробити ремонт і заміну на авто глушників, Стронгери каталізаторів будь-якої складності. В СТО HelpAuto Сервіс надають послуги з:

  • видалення каталізаторів на Мазді 3, БМВ Х5, Хонді Цивик і автомобілях інших марок;

  • установці глушників і насадок на них;

  • виготовлення вихлопних систем на авто;

  • відключення сажових фільтрів на транспортних засобах з двигунами дизельного типу;

  • монтажу резонаторів і т.д.

 

Всі ремонтні роботи на машинах виконуються високопрофесійними автомайстрами із застосуванням сучасного обладнання. При цьому вартість робіт буде озвучена заздалегідь. Ціноутворення організації абсолютно прозора.