Заміна гофри Мазда 3 (Mazda 3)

При заміні гофри на Мазді 3 важливий професіоналізм автомайстра. Якщо встановити цю деталь неправильно, може порушитися нормальна робота всіх систем автомобіля.

Призначення

Гофри вихлопної системи знаходяться у всіх автомобілях, тому що з їх допомогою з'єднуються металеві елементи конструкції. Зовні ці деталі є трубки з еластичного матеріалу. Гофри необхідно встановлювати на авто і з бензиновими, і з дизельними двигунами. Вони допомагають знижувати виникають при роботі двигуна вібрації, знімаючи навантаження з інших частин транспортних засобів. Також ці запчастини захищають деякі частини машини від перегріву.

Ремонт і заміна

Гофра не підлягає ремонту. Ця деталь має складну обмотку, саме яка і виходить з ладу. Відремонтувати або відновити пошкоджену обмотку не вийде, і тому при її поломці доводиться купувати новий виріб.

Вибір нової деталі

При виборі цієї запчастини потрібно дивитися на її міцність і еластичність. Автомобільна гофра повинна витримувати серйозні механічні та термічні навантаження, а також добре гнутися. Краще купувати оригінальні автозапчастини, які використовуються на конвеєрах при збірках машин виробниками.

Якщо купити неякісну гофру, вона дуже швидко прийде в непридатність. Обмотка неоригінальних деталей досить тендітна, при цьому дорогі якісні гофри виготовляються з високолегованої нержавіючої сталі. Але вони все одно є витратним матеріалом і може зламатися навіть через засміченого каталітичного нейтралізатора. В цьому випадку перероблені гази скупчуються в одному місці, в якому починає створюватися занадто сильний тиск. Коли цей тиск досягає пікового значення, виріб розривається.

Професійна заміна гофри на автомобілі марки Мазда 3 в Україні

Вихлопна система будь-якого автомобіля має досить складну конструкцію, кожна деталь в якій грає важливу роль. При поломці машини краще звертатися до професіоналів, а не намагатися відремонтувати авто самому.

СТО HelpAuto Сервіс - це велика українська автомайстерня, яка спеціалізується на ремонті вихлопних систем транспортних засобів. Тут виробляється:

  • заміна гофр на Мазді 3, КІА, Ауді і машинах інших марок;

  • установка декоративних насадок на глушники;

  • видалення автомобільних сажових фільтрів;

  • виготовлення глушників тощо.

    Все авторемонтні роботи в компанії виконують висококваліфіковані майстри. У HelpAuto проводяться ремонтні роботи будь-якої складності на вантажних і легкових автомобілях всіх марок. При виникненні будь-яких несправностей, клієнт може звернутися в СТО і отримати докладну консультацію. Якщо фахівці автомайстерні визначать, що автомобілю потрібен капітальний ремонт вихлопної системи, вони ознайомлять автовласника з зразковим протоколом подальших дій і озвучать вартість робіт. Якщо замовник з усім погодиться, машину ремонтуватимуть.