Видалення сажевого фільтру Мерседес Спринтер (Mercedes Sprinter)

Видалення зламаного фільтра сажі - це стандартна процедура, яку часто роблять при ремонті легкових і вантажних автомобілів. Для якісного видалення фільтра сажі на Мерседес Спринтер слід звертатися в спеціалізований автосервіс, тому що самостійний демонтаж може привести до поломок інших деталей машини. Ремонтування будь-яких елементів вихлопної системи авто повинен займатися професіонал.

Особливості деталі

Фільтр потрібен для нейтралізації сажі, яка утворюється в результаті горіння палива. За хімічним складом сажа складається переважно з вуглеводів. Зовні фільтр виглядає як металевий циліндр з вхідними та вихідними патрубками. Його основною частиною є спеціальна матриця, зроблена з карбіду кремнію.

Всередині матриці розташовано багато осередків. У ці осередки вихлопні гази заходять з мотора. Там вони очищаються за рахунок процедур фільтрації і дифузії. Завдяки цьому, всередину фільтруючого циліндра, залишаються навіть мікроскопічні частинки шкідливих речовин. Дослідним шляхом доведено, що при застосуванні цього виробу вихлопні гази очищаються на 80-90%.

Причини зносу виробу

Фільтр сажі періодично забивається і приходить в непридатність. Це може відбуватися з різних причин. По-перше, виріб забивається через неякісне пальне. При його переробці утворюється багато сажі та інших шкідливих речовин, з якими просто не справляється вихлопна система автомобіля.

По-друге, конструкція може поламатися через недостатню температури під час хімічної реакції переробки палива. Через це сажа згоряє не повністю, і в фільтр виходять занадто великі частки. Температура, при якій сажа нормально і повноцінно згорає, дорівнює 600 градусів.

По-третє, фільтр може забитися через порушення процесу згорання палива. Це може відбуватися, якщо автомобіль не набирає нормальну швидкість при русі або поїздка супроводжується постійними зупинками.

В разі поломки і затурканості цієї деталі в машині спрацьовує відповідний індикатор. Подальша повноцінна експлуатація авто без очищення фільтра або його повної заміни неможлива.

Видалення фільтр сажі на машині марки Мерседес Спринтер

СТО HelpAuto Сервіс - це київська компанія, яка спеціалізується на ремонті вихлопних систем автомобілів. Фірма надає різні послуги з:

  • видалення непрацюючих сажових фільтрів на Мерседесі Спринтер і на авто інших марок;

  • демонтажу каталізаторів і Стронгер;

  • установці насадок на глушник транспортного засобу;

  • монтажу автомобільних гофр;

  • повного тюнінгу вихлопної системи на машинах з дизельними і бензиновими двигунами;

  • виготовлення глушників;

  • установці прямотока і т.д.

 

 

Всі ремонтні роботи проводяться високопрофесійними майстрами. Перед початком ремонту клієнт може отримати детальну консультацію про стан вихлопної системи свого транспортного засобу. Автосервіс розташований в Києві. Перед відвідуванням СТО краще зателефонувати і узгодити час з співробітниками автомайстерні.